Scuba - DESSAT

İçeriğe git

Scuba

EĞİTİMLER
Scuba...
Sizi su altı dünyasının essiz güzelligi ile tanıstırmaya davet ediyoruz. Yeni deneyimler yasayacagınız, yeni duygular ve heyecanlar hissedeceginiz, yeni arkadaslar ve DESSAT ailesi ile tanisacaginiz bu dunya, sandigınızdan cok daha zevkli, kolay ve guvenlidir. Siz sadece dilediginiz egitim tipini secin, DESSAT’ın CMAS / SSI / PADI SERTİFİKALI uzman egitmenleri her zaman yanınızda olacaklar.

DESSAT eğitim tesislerinde, tecrübeli dalış eğitmenleri tarafından her seviyede TSSF/CMAS ve SSI eğitim dizgelerinde eğitim verilmektedir. İki sistem arasında dalışın temel teorileri bakımından her hangi bir fark bulunmamaktadır. SSI sisteminde, iş yoğunluğu nedeniyle teorik eğitimlere zaman ayıramayan aday dalıcıya bir eğitim kitabı ve eğitim CD’si verilmektedir. Aday dalıcı bu eğitim setini kullanarak bireysel çalışmasını yaptıktan sonra sınava tabi tutulur. Sınavdan geçer notu almasını müteakip teorik ders verilmez ve kısa bir brifingin ardından deniz eğitimlerine başlanır.

DESSAT ailesi, sizin sualtının büyülü dünyasının keyfini emniyetli bir şekilde yaşamanız için gerekli yardım ve desteğe her zaman hazırdır.

Hemen simdi arayip yada DESSAT’i yerinde ziyaret edip, dalis branslari ve egitim sistemleri hakkinda bilgi alabilirsiniz.

İçeriğe dön